niedziela, 30 grudnia 2018

Szory do sanek w skali Traditional 1:9...

Z jednej strony szory w skali 1:9 były w planach od ok 3/4 lat, gdy dostałam świąteczne saneczki pasujące do mojego pierwszego breyera traditional. W spontaniczny dość sposób zabrałam się za realizację tego projektu jeszcze zanim spadł tutaj śnieg. Zamysł zmieniał się kilkukrotnie ale ostatecznie mogę się również tutaj podzielić zdjęciami :DModel prezentujący uprząż to limitowany Markus Breyer Traditional, który miał byćostatnim modelem w tym roku a jednak udało mi się jeszcze wymienić świątecznego Splendora na konika, który powinien zjawić się już jutro :D 

~~~ 

Tak więć jest to ostatni tegoroczny post krótki lecz mam nadziejędość bogaty w zdjęcia. 
Chciałabym bardzo podziękować czytelnikom za odwiedzanie mojego bloga oraz innych social mediów i wsparcie jakim darzycie mnie pisząc tyle wspaniałych słów o moich pracach <3 Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku oraz spełnienia wszelkich modelowych (i nie tylko) marzeń!

Pozdrawiam
Julia


10 komentarzy:

 1. Świetna praca i piękny model! Najlepszego w nowym roku :-D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne szory, zachwycona jestem :D Wiele bym dała, żeby też mieć takie ale cóż, nie potrafię zrobić takiego cudeńka. Gratuluję modelu i sanek, wydają się dla siebie nawzajem stworzeni ;)
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam! Ja bym nigdy czegoś tak pięknego nie wykonała! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł!
  Bardzo lubie takie rzeczy, i zazdroszczę uprzęży! Świetnie się prezentuje :D
  Markus jest bardzo uroczym konikiem:)
  Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów w nowym roku;)

  OdpowiedzUsuń